Галичина.Інфо

У вірменських школах шахи зроблять обов'язковим предметом

У вірменських школах шахи зроблять обов'язковим предметом Уряд Вірменії прийняв рішення ввести в обов'язкову шкільну програму викладання шахів, повідомляє Agence France-Presse. "Навчання грі в шахи у школах створить міцну основу для перетворення Вірменії в шахову супердержаву", - заявив агентству представник міністерства освіти Вірменії Арман Айвазян. Всього на введення нового предмету Вірменія витратить 1,5 мільйона доларів США.

Як повідомляє агентство ARMENIA Today, на сьогодні уряд Вірменії вже перерозподілив кошти держбюджету і виділив міністерству освіти 177 млн драмів (близько 480 тисяч доларів) на викладання шахів у початкових класах державних шкіл, видання підручників і посібників для вчителів, придбання шахового інвентарю та перепідготовку вчителів. Ще 386 млн драмів (близько 1 мільйона доларів) виділено на придбання столів та стільців для гри в шахи.

За даними агентства, вже у 2011 році, починаючи з шести років, діти будуть вивчати шахи дві години на тиждень. Ці уроки сприятимуть розвитку розумових здібностей дітей, навчать їх мислити гнучко і мудро, сказав Айвазян.

За словами міністра освіти і науки Вірменії Армена Ашотяна, вірменська шахова академія провела велику роботу, досліджуючи міжнародний досвід у цій галузі, й Вірменія претендує на те, щоб її методика викладання стала однією з найкращих у світі.

AFP додає, що великим шанувальником шахів є нинішній президент Вірменії Серж Саргсян.

Нагадаємо, раніше про іншу інновацію заявило Міністерство освіти Білорусі: уряд планує замінити всі підручники у школах країни на планшетні комп'ютери, в які буде внесена необхідна інформація.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У вірменських школах шахи зроблять обов'язковим предметом

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014