Галичина.Інфо

Національне розвідувальне управління США запустило новий супутник-шпигун

Національне розвідувальне управління США запустило новий супутник-шпигун Національне розвідувальне управління США запустило новий військовий супутник закритого використання NROL-34. Апарат відправився на орбіту на борту ракети-носія Atlas-5 із бази ВПС США Ванденберг у Каліфорнії. Офіційні представники збройних сил США говорять, що деталі супутника, його призначення, орбіта й інші відомості є державною таємницею, але NROL-34 гратиме "важливу роль" в забезпеченні безпеки США.

Запуск апарата забезпечували американські військові і компанія United Launch Alliance. Військові повідомляли лише про перші 4,5 хвилини польоту Atlas-5, після чого представники преси не отримували жодних відомостей про проведення старту і виведення NROL-34 на задану орбіту.

Це вже шостий старт за програмою NROL з вересня 2010 року. Зараз апарати цього класу виводяться на орбіту Сполученими Штатами частіше, ніж будь-коли. Попередній старт, коли на орбіту відправився апарат NROL-27, було здійснено 11 березня. Для ракети Atlas-5 нинішній старт став вже п'ятим цього року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Національне розвідувальне управління США запустило новий супутник-шпигун

топ

  Цей день в історії.
  18 вересня:

  1939 — радянські війська захопили Станіславів, Коломию, Галич, Луцьк, Сарни та інші населені пункти України, підконтрольні Польщі.

  1988 — У Вінніпегу урочисто відкрито пам’ятник Т.Шевченку, який збудований коштами української діаспори.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014