Галичина.Інфо

Світ - на порозі нової економічної кризи, - президент Світового банку

Світ - на порозі нової економічної кризи, - президент Світового банку Через неухильне зростання цін на продукти харчування мільйони людей по всьому світу можуть опинитися за межею бідності. Президент Світового банку Роберт Зеллік попередив, що світ знаходиться на порозі широкомасштабної економічної кризи через зростання цін на нафту, безробіття і нестійку ситуацію на Близькому Сході. Заяву про це глава СБ зробив у Вашингтоні після закінчення зустрічі "Великої двадцятки" (G-20), на якій були присутні міністри фінансів і глави центробанків провідних країн світу.

За словами учасників саміту, через неухильне зростання цін на продукти харчування мільйони людей по всьому світу можуть опинитися за межею бідності.
Раніше представники СБ заявили, що зростання цін на продовольство та енергоносії може привести до того, що в 2011 році за межею бідності опиняться ще 5,3 мільйона жителів країн Європи і Центральної Азії.
Лідери країн-учасників "Великої двадцятки" пообіцяли виділити 35 мільярдів доларів на допомогу новим урядам на Близькому Сході і в Північній Африці.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Світ - на порозі нової економічної кризи, - президент Світового банку

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014