Галичина.Інфо

Бернардо Бертолуччі зніме 3D-фільм

Бернардо Бертолуччі зніме 3D-фільм Італійський кінокласик Бернардо Бертолуччі, надихнувшись фільмами Аватар Джеймса Кемерона і Піна Віма Вендерса, має намір зняти свій новий фільм Me and You у форматі 3D. Таким чином, модні 3D-технології продовжують проникати у сферу артхаусного кіно, повідомляє The Telegraph.

"Я подивився Аватар, і він мені дуже сподобався. Це був великий прорив. І Піна прекрасна", - розповів 71-річний Бертолуччі, автор Мрійників і Останнього танго в Парижі. "Я став думати про те, як це відчуватиметься - побачити велике кіно, таке як Персона Інгмара Бергмана, у 3D. Ця (думка) захопила мене і я почав уявляти Me and You у 3D", - додав режисер. Бертолуччі каже, що завдяки тривимірному зображенню глядач зможе відчути себе у самому центрі картини.

Бурхливий розвиток 3D-технологій дозволив масовим голлівудським стрічкам досягти небувалих успіхів у світовому прокаті, але донедавна це не сильно торкалося артхаусу.
Проте Берлінський кінофестиваль, який відбувся у лютому, зберіг баланс між мейнстрімом і арт-хаусом, і показав, що автори інтелектуального кіно не відкидають інновацій.

Нагадаємо, що знаменитий німець Вендерс привіз на Берлінале-2011 свій новий танцювальний фільм про хореографа Піна Бауш, сказавши, що лише за допомогою 3D-технології зміг адекватно передати емоційну напругу творчості танцівниці.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Бернардо Бертолуччі зніме 3D-фільм

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014