Галичина.Інфо

У Фінляндії пройшли парламентські вибори

У Фінляндії пройшли парламентські вибори У Фінляндії завершилося голосування на парламентських виборах. Як повідомляється на сайті Мінюсту країни, що відповідає за організацію і проведення виборів, після обробки 100 відсотків виборчих бюлетенів трьома найбільшими партіями стали: одна з правлячих - помірно-консервативна Національна коаліційна партія (20,4% голосів), опозиційна Соціал-демократична (СДП) (19,1% голосів) і Партія істинних фінів (19% проголосували). Активність виборців, згідно з попередніми даними, становила 70,4%. Востаннє подібну активність фіни продемонстрували в 1995 році.

Скандинавські і фінські коментатори, торкаючись підсумків парламентських виборів і формування майбутнього уряду, помічають, що питання це залишається поки відкритим, і що формування уряду і переговори з іншими партіями з питання візьме на себе партія, яка отримала найбільшу кількість голосів. При цьому коментатори підкреслюють, що у Фінляндії не прийнято формування політичних блоків чи однопартійного уряду, і що в одному і тому ж уряді теоретично можуть одночасно засідати консерватори з соціал-демократами.

Коментатори не виключають, що представники Партії істинних фінів можуть увійти до складу нового уряду Фінляндії. Партія, на їхню думку, стала справжньою подією виборів 2011 року. З шести мандатів за підсумками виборів 2007 року вона збільшила своє представництво в парламенті до 39. Надзвичайно гарні відчуття. Я працював в ім'я цього все своє життя", - сказав лідер Справжніх фінів Тімо Соїні, коментуючи попередні підсумки виборів фінським журналістам. Очолювана ним партія виступає за скорочення імміграції в країну, дотримується лівих поглядів стосовно податків і суспільного добробуту. Партія зарекомендувала себе послідовним критиком С. У зв'язку з цим фінські і скандинавські ЗМІ часто цитують лідера Справжніх фінів Тімо Соїна, який формулює свою позицію коротко і ємко: "Там, де ЄС, там і проблеми".

У однопалатному парламенті Фінляндії засідає 200 депутатів, обираних строком на чотири роки. Участь у виборах цього 2011 взняли в цілому вісім парламентських партій.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Фінляндії пройшли парламентські вибори

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014