Галичина.Інфо

«Alfa Jazz Fest» у Львові буде як піца, - організатор

«Alfa Jazz Fest» у Львові буде як піца, - організатор У львівському Парку культури вже тривають підготовчі роботи до фестивалю «Alfa Jazz Fest», який відбудеться 3-5 червня. Також за кошт фестивалю обладнають накриття над партером та встановлять два екрани для тих, хто не купуватиме квитків.

Нагадаємо, фестиваль «Alfa Jazz Fest» буде проходити на трьох сценах Львова - дві будуть розташовані на площі Ринок та у Парку культури. Натомість розташування ще однієї, раніше анонсованої на площу Музейну, остаточно не визначене. Дві сцени у центрі міста будуть безкоштовними, а у Парку культури у партер на більш, ніж 1000 місць продаватимуть квитки. За словами заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва, у Парку культури вже тривають підготовчі роботи. В свою чергу на головну гала-сцену Фестивалю в Парк Культури відвідувачі зможуть придбати квитки на місця в зручному партері під накриттям за доступними цінами (100-500 грн), а також, дотримуючись демократичного формату події, буде можливість розміститись в пікніковій частині парку цілком безкоштовно.

Організатори події хочуть увійти у топ джазових фестивалів Європи, проте просять дати їм на це кілька років та утриматися від непотрібних порівнянь. «Це дещо інший фестиваль. Не потрібно нас протиставляти, наприклад, Jazz Bez’у. Бо яке може бути протиставлення, якщо у такій великій країні так мало джазових фестивалів?», - зазначив на прес-конференції творчий куратор «Alfa Jazz Fest» Олексій Коган.

«Alfa Jazz Fest» повинен бути цікавим для усіх. Для цього організатори вибирали виконавців, що можуть широко представити джазові стилі. «Ми обирали артистів таким чином, щоб це був фестиваль як піца, яка складається з різних інгредієнтів. Музика буде абсолютно різна, фестиваль буде різним», - розповів Коган. Очікується, що деякі з виконавців даватимуть перед фестивалем майстер-класи для молодих музикантів.Цією подією в західній Україні розпочнеться фестивальне літо Європи. Масштабність проекту зумовлена тим, що протягом 3-х фестивальних днів джазова музика лунатиме з трьох відкритих сцен в центрі Львова – сцена на площі Музейній біля Домінінканського Собору, сцена на площі Ринок, та велика гала-сцена із партером більше як на 1000 місць в Парку Культури ім. Б. Хмельницького, де заплановані концерти легендарних джазових музикантів сучасності.

Серед більше 15-ти колективів львів’яни та гості фестивалю почують славетних зірок світового джазу. Безпрецедентним буде склад учасників, які виступатимуть на головній сцені Alfa Jazz Fest в Парку Культури: квартет Джона Скофілда (США), група Spyro Gyra (США), проект Білла Еванса «Soulgrass» (США), зірковий квартет Jeff Lorber Fusion (США) та легенда джазу - музикант першої величини Рон Картер (США) в складі Golden Striker Trio (разом із Петом Мартіно і Малгрю Міллером). Серед зірок на сценах в центрі міста будуть блюзмен Вестай Джексон (США), Андрій Кондаков (Московія), група Apple Tea (Білорусь), а також найцікавіші талановиті українські колективи з Києва, Харкова та Львова.

Програма Alfa Jazz Fest побудована таким чином, що пересуваючись містом від сцени до сцени можна почути усі фестивальні концерти не пропустивши жодного звуку. Крім того, в перші вихідні літа, Львів заживе своїм «джазовим» життям, адже на вулицях міста відбуватимуться перформенси та інші так звані колоджазові події, в яких будуть задіяні митці, учасники та гості фестивалю.

Рекомендовано до перегляду:

» » » «Alfa Jazz Fest» у Львові буде як піца, - організатор

топ

  Цей день в історії.
  17 вересня:

  1920 — Дієва армія УНР зайняла Борщів, Гусятин, Теребовлю та Чортків.

  1939 — Радянська Червона армія вторглася на територію Польщі, анексовано Східну Галичину, Волинь та Західне Поділля.

  1989 — У Чернівцях розпочався І Республіканський фестиваль української пісні «Червона рута».

  1993 — Останні підрозділи російських (кол. радянських) військ залишили територію Республіки Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014