Галичина.Інфо

NASA виділить $ 270 млн. на розробку приватних космічних кораблів

NASA виділить $ 270 млн. на розробку приватних космічних кораблів Американське космічне агентство (NASA) надасть 270 мільйонів доларів чотирьом компаніям, що планують розробку приватних космічних кораблів та ракетоносіїв для польотів астронавтів до Міжнародної космічної станції (МКС).

За даними агентства, найбільший контракт на суму 92,3 мільйона доларів буде укладений з одним із найбільших світових виробників авіаційної та космічної техніки корпорацією Boeing. На ці кошти планується розробити капсулу на сім місць для польотів до МКС.

Також передбачається, що корпорація зі штату Колорадо Sierra Nevada створить корабель на сім місць, який буде запускатися вертикально за допомогою ракети-носія, а приземлятися горизонтально. На цей проект вона отримає фінансування у розмірі 80 мільйонів доларів.

Ще один контракт на суму 75 мільйонів доларів отримує каліфорнійська компанія SpaceX, яка перша серед приватних компаній отримала дозвіл на здійснення комерційних запусків з введенням космічних кораблів на навколоземну орбіту. Фінансову допомогу від NASA SpaceX повинна використовувати для вдосконалення ракетоносія Falcon-9 і корабля-капсули Dragon, який так само міг би доставляти астронавтів до МКС.

Четвертою компанією, що отримала від NASA фінансову підтримку, стала аерокосмічна компанія Blue Origin. Нею був розроблений і в 2006 році здійснений випробувальний політ дослідного зразка, на доопрацювання якого виділяється 22 мільйони доларів.

Це вже другий етап співробітництва NASA з приватними компаніями, які беруть участь у проекті будівництва комерційних ракетоносіїв і пілотованих кораблів. У лютому 2010 року їм були розподілені 50 мільйонів доларів серед п'яти компаній-розробників. NASA також сподівається отримати з федерального бюджету в 2012 році додатково 850 мільйонів доларів, які планується розподілити між приватними компаніями, створюють космоліт нового покоління.

Рекомендовано до перегляду:

» » » NASA виділить $ 270 млн. на розробку приватних космічних кораблів

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014