Галичина.Інфо

Один із найбільших американських банків продасть активи майже на $13 мільярдів

Один із найбільших американських банків продасть активи майже на $13 мільярдів Citigroup, один із найбільших американських банків, виставить на продаж активи на 12,7 мільярда доларів. У першому кварталі 2011 року Citi справив переоцінку деяких своїх активів за ринковою вартістю. В основному це були "погані" активи, які у 2008 році банк помістив на баланс по амортизаційній вартості для зменшення їхнього впливу на фінансові показники компанії. Збори за зворотню переоцінку склали 709 млн доларів, але дозволили банку виставити ці активи на продаж.

Згідно з новими правилами регулювання банківської діяльності Базель-3, норма власного капіталу в активах банку повинна становити 7%. При цьому високоризикові активи мають більш високі вагові коефіцієнти при визначенні цієї норми, що підвищує вартість їх обслуговування.

The Financial Times наводить слова представників Citigroup про те, що продаж "поганих" активів дозволить банку скористатися поточним пожвавленням на ринку високоризикового капіталу, пов'язаному з уведенням правил Базель-3 в 2013-2019 роках. Саме ж видання зазначає, що банк сподівається таким чином знизити витрати на розпорядження "дорогими" активами. Незабаром інші банки можуть наслідувати приклад Citi.

18 квітня Citi опублікував квартальний звіт, згідно з яким дохід банку в першому кварталі склав 3 млрд доларів. Порівняно з першим кварталом 2010 року доходи скоротилися на 1,4 млрд, але збільшилися більш ніж у два рази порівняно з останнім кварталом 2010 року.

Раніше повідомлялося, що аналітики JPMorgan Chase & Co. назвали акції 19 американських компаній, зростання котирувань яких складе не менше 10%. До 19 пріоритетних вони включили папери представників страхової галузі ACE, Aflac і Allstate, фінансові компанії Bank of America, Bank of New York Mellon, Citigroup, PNC Financial Services, Wells Fargo, Western Union, виробників металів Barrick Gold, Freeport-McMoRan Copper & Gold, Newmont Mining, а також General Motors, Hewlett-Packard, Symantec, Kohl's (рітейлер), Magna International (постачальник автокомплектуючих), Nexen (нафтогаз), Raytheon (ВПК).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Один із найбільших американських банків продасть активи майже на $13 мільярдів

топ

  Цей день в історії.
  8 грудня:

  1868 — у Львові засноване товариство «Просвіта».

  1919 — коаліція союзників (члени Антанти) визнала східним кордоном Польщі «лінію Керзона», юридично затвердивши анексію Польщею деяких українських етнічних земель — Холмщини, Підляшшя, Лемківщини та Посяння.

  1963 — розпочав свою роботу Український католицький університет імені святого Климента в Римі.

  2013 — о 18:00 в Києві під час мітингу на Євромайдані повалено пам\'ятник Леніну на Бесарабці.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014