Галичина.Інфо

Під час толоки зі Львова вивезли 200 тонн сміття

Під час толоки зі Львова вивезли 200 тонн сміття Під час загальноміської толоки, яка відбулась у Львові 16 квітня, висадили 420 дерев та вивезли майже 200 тонн сміття. За інформацією управління екології та благоустрою Львівської міської ради, до участі у толоці було залучено всі структурні підрозділи міської ради та обласної державної адміністрації. Крім того, у толоці узяло участь 2200 курсантів Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного та особовий склад частини «А0284». Прибрано територію міських парків, скверів та кладовищ. Вивезено 25 машин сміття з парків міста та 124 тонн сміття з територій районів.

«Приємно, що до Пасхи ми провели толоку. Ми вивезли 200 тонн сміття. Зрозуміло, що це ще не все сміття. Дякую львів’янам, які долучились, особливо курсантам. Не треба чекати толоки, можна вийти і прибрати біля будинку, навчального закладу», - зазначив під час брифінгу мер Андрій Садовий.

«Загалом за період місячника озеленення та благоустрою в парках пофарбовано дитячі майданчики та лавочки, проведено висадку 420 дерев загалом по місту. Зокрема 125 сакур та 25 калин висаджено в парку ім. Івана Павла ІІ, в парку «Горіховий гай» висаджено 20 кленів, в сквері поблизу заводу «Кінескоп» висаджено ще 75 дерев. Також проведено ямковий ремонт доріг, санітарне прибирання територій підприємств та районів, побілку дерев, прибирання газонів», - повідомила в.о.начальника управління екології та благоустрою Оксана Війтик.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Під час толоки зі Львова вивезли 200 тонн сміття

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014