Галичина.Інфо

У Львові презентують проект «Сім слів Христа на хресті»

У Львові презентують проект «Сім слів Христа на хресті» 20 квітня у Львові в Церкві Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор), що на площі Музейній, 1, о 19:00 презентують проект «Сім слів Христа на хресті». Автори проекту поєднали величну музику композитора Йозефа Гайдна з живописними творами та проникливими словами священика.

Як повідомили організатори, мистецький проект народного художника України Мирослава Отковича за мотивами однойменного твору австрійського композитора Йозефа Гайдна. Автор ідеї – владика Йосип Мілян, Єпископ-помічник Київської Архієпархії УГКЦ.

Твір Йозефа Гайдна „Сім Слів Спасителя На Хресті” традиційно виконують у всьому християнському світі в період підготовки до Великодніх свят, до Воскресіння. Автори проекту поєднали величну музику, живописні твори народного художника України Мирослава Отковича та проникливі слова священика - адаптація текстів Владики Йосипа Міляна. Автори і учасники проекту виконують його вп’яте (двічі в Києві та втретє у Львові).

Цьогоріч музична частина прозвучить в записі у виконанні хору та оркестру берлінської філармонії. Тексти читатиме о. Іван Любінський, учасниками проекту виступлять також студенти Львівського державного училища культури та мистецтв.

Початок Вечірньої Служби Божої о 18:00, початок проекту „Сім Слів Христа На Хресті ” о 19:00. Вхід вільний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові презентують проект «Сім слів Христа на хресті»

топ

  Цей день в історії.
  20 вересня:

  1916 - Митрополита А. Шептицького переведено з Курська у Суздаль у Спасо-Євфім’євський монастир.

  1921 - В канадській газеті „Робітник” від 15 вересня надруковано відозву за підписом Л. Цегельського як представника уряду ЗУНР до українців родом з Галичини та Буковини із закликом збору грошей на Першу народну позичку. Позичка, що визначалася в розмірі 1 млн. дол., призначалася на міжнародну акцію уряду ЗУНР: підтримку української армії в Чехословаччині та прискорення вирішення питання про Східну Галичину. 8% позички мали бути поверненою урядом впродовж 10 років.

  1921 - У Станіславі засновано філіал Музичного товариства ім. М. Леонтовича. Філіалом відкрито Вищий музичний інститут.

  1998 - На Івано-Франківщині відбулися урочистості "Гомін віків", присвячені 1100-річчю Галича. Відкрито відреставровану центральну історичну частину міста, дзвіницю та пам\'ятник князю Данилу Галицькому.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014