Галичина.Інфо

У нареченої принца Уїльяма з'явився власний герб

У нареченої принца Уїльяма з'явився власний герб Сім'я Кейт Міддлтон отримала власний герб, що було неодмінною умовою для того, щоб наречена принца Вільяма змогла стати членом британської королівської сім'ї. Замовити собі герб в британській Геральдичній палаті може будь-хто, проте у випадку з сімейством Міддлтон це було умовою, установленою правилами двору.

Герб вийшов по-англійськи спокійним і досить суворим, без химерності, але глибоко символічним. Працював над дизайном Томас Вудкок, герольдмейстер, відповідальний за герби членів королівської сім'ї.

На гербі зображено три жолуді з дубовим листям, які символізують саму Кейт, її брата і сестру Джеймса і Піппу, які виросли в графстві Беркшир, багатому на дуби. Золотий шеврон в центрі перегукується з дівочим прізвищем матері Кейт Керол - Голдсміт (від англійського "gold" - золото), а також символізує центральне місце матері в сім'ї.

По обидва боки шеврон обрамляють тонкі сріблясті стрічки як образ гір та пагорбів, де Міддлтони люблять відпочивати.

Задник виконаний у двох головних кольорах британського прапора - синьому й червоному, при цьому нижній жолудь розташований на кордоні квітів, що обіграє і саме прізвище сімейства, яка походить від англійського "middle" - середина.

Після весілля королева розпорядиться, щоб герб Кейт був суміщений з набагато більш пишним гербом принца Вільяма. Він може стати гербом королеви-консорта (дружини правлячого короля), як колись у королеви-матері. Королева Єлизавета також використовувала герб її батька, який був суміщений з гербом її чоловіка, короля Георга VI.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У нареченої принца Уїльяма з'явився власний герб

топ

  Цей день в історії.
  19 серпня:

  1871 — народився Ярослав Лопатинський, український композитор.

  1914 — створено керівний орган Українських Січових Стрільців — Українська бойова управа.

  1928 — народився Борис Мірус, актор львівського драматичного театру імені Марії Заньковецької, народний артист України.

  1961 — помер Мирон Онуфрійович Зарицький, український математик.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014