Галичина.Інфо

Google надасть користувачам можливість самим робити карти

Google надасть користувачам можливість самим робити карти Google презентувала новий сервіс Google Earth Builder, що дозволяє розміщувати геопросторові дані в обчислювальній хмарині Google і діставати до них доступ через браузер на будь-якому пристрої.

Новий інструмент не буде доступний у комерційному режимі до осені цього року, проте, деякі бізнес-користувачі зможуть завантажувати, обробляти і зберігати їх геопросторові дані в хмаринному середовищі Google. Працівники компаній зможуть використовувати продукти Google Maps і Google Earth для обміну і публікації картографічних даних через єдину хмарину, що робить ці дані доступними з будь-якого підключеного до інтернету пристрою, наприклад комп'ютера, смартфона або планшета.

"Ви можете мати терабайти даних або всього лише пару знімків. Тепер ви можете створювати свої карти на базі вашої гео-інформації і движка Google. Користувачі можуть створювати, наприклад, демографічні, історичні, бізнес-карти", - говорять в Google.

У компанії підкреслюють, що на сьогодні Earth Builder у відкритому доступі відсутній, але найближчим часом його використовуватимуть американські урядові органи, включаючи розвідку, а також ряд великих компаній по всьому світу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Google надасть користувачам можливість самим робити карти

топ

  Цей день в історії.
  19 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014