Галичина.Інфо

Львів запропонував ділянку для розміщення Польського дому

Львів запропонував ділянку для розміщення Польського дому Львівська міська рада запропонувала земельну ділянку для розміщення Польського дому у Львові (Львівського центру польської культури у Львові). Ділянка розташовано на проспекті Чорновола, 67а, що дозволить розмістити багатофункціональний комплекс.

Земельна ділянка також знаходиться в межах пішохідної доступності до центру міста.

Відтак, Львівська міська рада просила представників польської громади визначити організацію, котра буде вповноважена від імені польської громади виступати суб’єктом набуття вказаної земельної ділянки. А також надати гарантії фінансової спроможності виконати проектування та будівництво Львівського центру польської культури на запропонованій земельній ділянці та гарантувати спроможність належного утримання Польського дому після його будівництва.

Відповідні листи були скеровані голові Федерації польських організацій в Україні Е.Хмельовій та голові головного правління у Львові Товариства польської культури Львівщини Е.Лєговичу, також поінформовано посольство Республіки Польща в Україні.

«На цей момент письмової відповіді щодо даної пропозиції від представників польської громади чи офіційних представників Республіки Польща до Львівської міської ради не надходило. Слід підкреслити, що Львівська міська рада впродовж багатьох років виявляла максимальне сприяння і пропонувала конкретні шляхи для вирішення питання Польського дому у Львові», - заступник міського голови з гуманітарних питань розповідає Василь Косів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів запропонував ділянку для розміщення Польського дому

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014