Галичина.Інфо

Норвезький фотохудожник зробив унікальні знімки небесної сфери

Норвезький фотохудожник зробив унікальні знімки небесної сфери Норвезький фотохудожник Тер'є Сорг'єрд зробив приголомшливої краси знімки небесної сфери. Як повідомляє The Daily Mail, Сорг'єрд провів тиждень (з 4 по 11 квітня) на вершині іспанської гори Тейде, що на острові Тенеріфе, за весь цей час художник спав лише 11 годин. Норвежець з вершини найвищої гори Іспанії спостерігав за хмарами, які пробігають перед очима глядача, як океанські хвилі. Причому, на відміну від простих смертних, які милуються хмарами знизу - він спостерігав за ними зверху.

Вночі Тер'є Сорг'єрд знімав зоряне небо, причому особливу чарівність вигляду галактики надала піщана буря, яку принесло з пустелі Сахара. "Потужна піщана буря вдарила по Сахарі 9 квітня. Приблизно о 3 годині ночі вона добралася і до мене, так що я практично не міг розгледіти небо власними очима. Адже я встановив свою камеру на зйомку Чумацького шляху протягом п'яти годин. І був певен , що піщана буря все зіпсує. Але, на мій подив, камера змогла зняти піщану бурю, що підсвічується островом Гран-Канарія, і вона виглядала як золоті хмари. Зірки світили крізь ці хмари, що стало, по-моєму, цікавим сюжетом", - розповів фотохудожник.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Норвезький фотохудожник зробив унікальні знімки небесної сфери

Цей день в історії.
25 вересня:

1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014