Галичина.Інфо

На Землі знайшли 657 нових островів

На Землі знайшли 657 нових островів Вчені нанесли на карту 657 нових бар'єрних островів, положення яких досі було точно не встановлене, пише портал Discovery News. Під час дослідження були проаналізовані останні супутникові дані, а також топографічні карти. Вчені виявили більш як шістсот островів, пропущених раніше. Загалом тепер фахівцям відомо 2149 бар'єрних островів - їх сумарна протяжність становить близько 21 тисячі кілометрів. Багато з них сильно змінюються з часом під впливом хвиль і негоди.

Такі острови формуються як довгі, вузькі і низькі відкладення піску й осадових порід - найчастіше вони трапляються ланцюжками. Бар'єрні острови знаходять вздовж усіх континентів за винятком Антарктиди. Близько двох третин таких островів розташовані в північній півкулі. Бар'єрні острови служать хорошим захистом берегової лінії континентів від ерозії.

Учені розраховують, що в майбутньому вони знайдуть ще безліч бар'єрних островів, адже на сучасних картах практично немає даних про ці об'єкти, що знаходяться вздовж узбережжя Московії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Землі знайшли 657 нових островів

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014