Галичина.Інфо

На Івано-Франківщині розвиватиметься флорбол

На Івано-Франківщині розвиватиметься флорбол На Івано-Франківщині розвиватиметься ще один вид спорту — флорбол. Федерацію цього виду спорту сьогодні офіційно представили у відділенні Національного олімпійського комітету. На сьогодні, за словами її голови Володимира Барилюка, в області створено три осередки цього виду спорту: у Калуші, Верховині та Івано-Франківську. На урочистості з нагоди відкриття федерації в Івано-Франківськ прибув координатор Міжнародної федерації флорболу, відповідальний за його розвиток в Галичині та Україні, Тамуз Хідір.

Флорбол виник у Північній Європі. Це командний вид спорту. У флорбол грають пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться клюшкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника.
Флорбол народився у Швеції в 70-их роках минулого століття і швидко здобув популярність в Європі, насамперед у самій Швеції, а також у Фінляндії і Швейцарії. У 1986 році цими країнами була заснована Міжнародна Федерація Флорболу (МФФ). На сьогоднішній день МФФ об’єднує флорбольні федерації 49 країн, що значно укріпило позиції флорболу у всьому світі, у тому числі в США, Канаді, Японії, Індії, Сінгапурі і Австралії. Найбільш розвинута структура цього виду спорту у Швеції. У флорбол грають усі види населення. Є команди бізнесменів, викладачів, школярів, пожарників, міліціонерів. В країні діють понад 1000 флорбольних клубів, і вони регулярно проводять офіційні змагання.
Перший чемпіонат світу з флорболу серед чоловіків відбувся у 1996 році. Сьогодні на кожному континенті земної кулі існує хоча б одна флорбольна асоціація, у тому числі в Африці, де перша національна федерація з флорболу була створена у Сьєрра-Леоне. У лютому 2008 року флорбол отримав визнання Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК). Можливо вже у 2020 році флорбол увійде в програму літніх Олімпійських ігор.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Івано-Франківщині розвиватиметься флорбол

топ

  Цей день в історії.
  26 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014