Галичина.Інфо

7 травня Львів давній оживе на площі Ринок

7 травня Львів давній оживе на площі Ринок Святкування 755-річчя Львова триватиме три дні: з 7 до 9 травня. Цикл заходів репрезентуватиме славну історію міста. Розпочнеться святкування уже традиційним парадом центральними вулицями міста, який має репрезентувати історичні віхи Львова та творчі набутки сучасників. Завершиться святкова хода на пл. Ринок, де відбудеться урочисте підняття прапора над Ратушею і вперше за багато століть прозвучить мелодія міста у виконанні сурмачів. Опісля відбудеться урочиста сесія у Львівській міській раді.

У цей день усі, хто побуває на площі Ринок, побачать відтворення життя міста від ХІІІ століття до сьогодення в межах проекту «Львів крізь віки» та «Легенди давнього Львова». Театралізовані дійства, ярмарок давніх ремесел, відтворення подій різних епох з історії Львова, давня музика, танці – це все постане перед очима глядачів.

На площі біля Порохової вежі ж відбуватимуться козацькі гуляння. Будуть козацькі забави, бойовий гопак і частування святковим кулішем та узваром.

Тим часом у Музеї народної архітектури та побуту в цей день запропонує для своїх відвідувачів етнофестиваль «Гуцульщина», на якому виступатимуть етноколективи зі Львова, Верховини, Рахова, Яремча, Вижниці, Косова, Надвірної та інших районів, а також ярмарок ремесел та майстер-класи від справжніх гуцульських майстрів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 7 травня Львів давній оживе на площі Ринок

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014