Галичина.Інфо

Дністровська ГАЕС запрацює на повну потужність у 2017 році

Дністровська ГАЕС запрацює на повну потужність у 2017 році На Буковині тривають роботи зі спорудження другого гідроагрегату Дністровської гідроакумулюючої електростанції. Його запуск передбачається у 2012 році. У 2013 році запланований запуск 3 гідроагрегату. На повну потужність ГАЕС працюватиме у 2017 році.

Як повідомили у прес-службі облдержадміністрації, Дністровська гідроакумулююча електростанція потужністю 2268 МВт (7 гідроагрегатів по 324 МВт кожний) в генераторному режимі і 2947 МВт у насосному режимі повинна забезпечити надійну роботу атомних електростанцій, дозволить довести до нормативного рівня якість виробленої електроенергії за частотою, істотно підвищити надійність енергопостачання і розширить експортні можливості енергосистеми держави.

З початку будівництва на 1 січня 2011 року на об’єкті освоєно 3 млрд 741 млн грн, зокрема торік – 306,6 млн грн. Дністровська ГАЕС призначена для використання як джерело пікової потужності аварійного та частотного резерву, споживача енергії в години провалу графіка навантаження.

Як відзначив начальник управління інфраструктури та туризму Чернівецької ОДА Дмитро Павел, нині триває активна фаза пуску першої черги – трьох гідроагрегатів. Перший гідроагрегат був запущений 22 грудня 2010 року, пройшов всі тестові показники і активно працює.

«Коли працюватимуть усі 7 гідроагрегатів, це буде найпотужніша гідроелектростанція в світі», - підкреслив Дмитро Павел.

Унікальна за технічним вирішенням Дністровська гідроакумулююча електростанція входить до складу Дністровського комплексного гідровузла, розташованого у Чернівецькій області. До складу цього потужного енергетичного комплексу також входить Дністровська гідроелектростанція ГЕС-1, друга за потужністю в гідроенергетиці України, а також ГЕС-2 на буферній плотині.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Дністровська ГАЕС запрацює на повну потужність у 2017 році

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014