Галичина.Інфо

ІІІ Весняний діловий форум у Львові

ІІІ Весняний діловий форум у Львові 28-29 квітня у Львові відбуватиметься ІІІ Весняний діловий форум. Ключовою темою цьогорічного Форуму буде пошук шляхів та механізмів залучення інвестицій у пріоритетні галузі України та Львова. Заплановане проведення чотирьох дискусійних панелей, під час яких будуть обговорені питання розвитку інфраструктури, стану банківського сектору та ринку нерухомості, підвищення привабливості ведення бізнесу, зокрема у львівському регіоні.

Основною метою проведення Форум у є усунення «недовіри» та «сумнівів» у встановленні ділових відносин, визначення спільних інтересів при реалізації проектів на території України, формування стратегії інвестиційного та інноваційного розвитку економіки держави, налагодження прямих контактів з представниками влади та бізнесу, залучення потенційних інвесторів.

Керуючий партнер ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз», що організовує Форум, Володимир Глащенков прокоментував: «Ринок став дуже жорсткий. Зараз об’єктивно є мало інвесторів. До того ж ризики в Україні перевищують дохідність. Це, на жаль, правда. Спостерігаємо гіпернизьку активність бізнесу. Усі зачинилися в своїх офісах, бачать кризу, і перечікують. Якщо торік люди були готові спілкуватися, цього року такої відкритості немає. 95% учасників зібрані завдяки безпосереднім контактам, без медіа-складової. Усіх цікавлять дуже прикладні речі: де є гроші, які тенденції на найближчі півроку. В усіх власників єдине питання: ми вже на дні чи ще не досягнули його. Якщо досягли – добре, якщо ж ні, то що буде далі?».

Проте, за словами Володимира Глащенкова, Форум має стимулювати також дивитися у перфективне майбутнє. Так 29 квітня у рамках Форуму Львівська бізнес-школа організовує дискусійну панель «Інвестиції в життєздатність бізнесу». «Бізнесу, на мою думку, треба не тільки виживати, а й закладати певні основи на майбутнє. Криза, як і все в цьому житті, завершується. Треба думати, що буде з компаніями через 5 років. Щоб через 5 років щось було, сьогодні про це треба подумати власникам і топ-менеджерам», - зазначив Глащенков.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ІІІ Весняний діловий форум у Львові

топ

  Цей день в історії.
  15 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014