Галичина.Інфо

Останній ефір Бі-Бі-Сі українською мовою

Останній ефір Бі-Бі-Сі українською мовою 29 квітня 2011 року в ефір вийшла остання радіопрограма Української служби Бі-Бі-Сі. В останній радіопрограмі "Добрий вечір з Лондона!", яку вів Фідель Павленко, пролунали відгуки і спогади працівників редакції в Лондоні й Києві з різних років, зокрема першої голови Української служби Бі-Бі-Сі Елізабет Робсон, журналістів і слухачів. У радіопрограмі також брали участь колишній посол України у Британії Сергій Комісаренко, відомі в Україні журналісти Андрій Куликов і Микола Вересень, які свого часу працювали на Бі-Бі-Сі.

Перша програма "Бі-Бі-Сі" українською мовою, гостем якої був тодішній президент України Леонід Кравчук, вийшла в ефір 1 червня 1992 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Останній ефір Бі-Бі-Сі українською мовою

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014