Галичина.Інфо

У Німеччині близько мільйона вакантних робочих місць

У Німеччині близько мільйона вакантних робочих місць
За оцінками глави Федерального об'єднання союзів німецьких роботодавців Дітера Хундта, в Німеччині нині налічується близько мільйона вакантних робочих місць. Це викликано нестачею кваліфікованих кадрів.

Таку думку Дітер Хундт висловив в інтерв'ю газеті Neue Osnabrucker Zeitung, опублікованому в п'ятницю, 29 квітня. За словами Хундта, офіційні дані про те, що нині в Німеччині налічується 461 тисяча вакансій, не відображають реальної ситуації на ринку праці, оскільки не всі роботодавці реєструють вільні робочі місця у Федеральному агентстві з праці. Реалістичніше вважати, що насправді у ФРН зараз близько мільйона вакансій.

Як зазначив Дітер Хундт, в одній тільки технічній сфері і галузях, пов'язаних з природознавством, зараз не вистачає близько 120 тисяч спеціалістів. Крім того, не вистачає близько 30 тисяч кваліфікованих працівників з догляду за особами, які його потребують.

Глава об'єднання роботодавців у зв'язку з цим зазначив, що заплановане відкриття ринку праці у ФРН для працівників із Східної Європи потрібно сприймати не як ризик, а як великий шанс. За словами Хундта, німецький ринок праці, завдяки нинішній хорошій кон'юнктурі, може без будь-яких ускладнень залучати до 120 тисяч на рік кваліфікованих працівників із Східної Європи.

Дітер Хундт висловив упевненість у тому, що "приплив терміново необхідних кваліфікованих кадрів із Східної Європи тільки пожвавить кон'юнктуру, оскільки завдяки кожному спеціалісту створюються нові робочі місця".

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Німеччині близько мільйона вакантних робочих місць

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014