Галичина.Інфо

Цьогоріч Екуменічний соціальний тиждень у Львові присвятять реформам

Цьогоріч Екуменічний соціальний тиждень у Львові присвятять реформам Цьогорічний Екуменічний соціальний тиждень, який відбудеться 28 вересня-2 жовтня у Львові, ставить за мету об’єднати соціальні та громадські організації, церкви, владу, освітян, молодіжні асоціації навколо актуальних питань для обміну думками, ідеями, наснаження та прийняття соціально відповідальних рішень. Центральною темою 4 Форуму є «Реформи через довіру».

Як повідомили організатори, це питання є актуальним для теперішньої ситуації в державі та у світі загалом. Акцент робитиметься на участі громади в процесі реформування. Важливим моментом є роз’яснення причин, що стоять за змінами, їхньої мети та окреслення найважливіших рішень, активізація громадського сектору, отримання відповідей на запитання та ін.

Торік на екуменічному соціальному тижні обговорювалися важливість таких цінностей як філантропія, відповідальність та довіра, знаходить продовження в цьогорічному Соціальному тижні. Відповідальність кожного громадянина за ситуацію та довіра є важливими факторами успішного проведення перетворень (або ж з найменшими наслідками та опором). Це випробування, яке сьогодні ми всі маємо пройти та свідомо стати на шлях розвитку, починаючи з влади та закінчуючи особистою участю кожного громадянина.

Серед запланованих подій – конференція, панельні дискусії, а також етноконцерт, виставка-ярмарок соціальних організацій, що є учасниками проекту «Обсерваторія успішних ініціатив», «День Довіри», підготовлений спільно з християнською екуменічною спільнотою Тезе (Франція) та ін..

В цьому році Форум відвідають експерти України та закордону, експерти Світового Банку, Високоповажні Посли, представники благочинних, соціальних та громадських організацій, представники різних Церков, освітяни та активісти громадянського суспільства.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Цьогоріч Екуменічний соціальний тиждень у Львові присвятять реформам

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014