Галичина.Інфо

У Коломиї засновано дитячий садочок ім. Блаженного Папи Івана Павла ІІ

У Коломиї засновано дитячий садочок ім. Блаженного Папи Івана Павла ІІ Декретом Правлячого Архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколая (Сімкайла) від 02.05.2011 р. Б. у м. Коломия засновано Християнський дитячий садочок ім. Блаженного Папи Івана Павла ІІ.

«Маю добру надію, що покровительство Святої пам’яті Папи Івана Павла ІІ над даною справою допоможе її реалізувати якомога швидше і охочі батьки, а таких я знаю є багато, зможуть віддати своїх дітей у добре виховання Церкви», – сказав Архієрей.

Як уже попередньо повідомляли, минулого року Коломийською міською радою було передано приміщення колишнього дитячого садка, який знаходиться за адресою вулиця І.Франка, 39, Благодійному фонду «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії».

На початку 2011 року вже складено кошторис по ремонту даного приміщення та почався активний пошук коштів для успішної реалізації амбітного проекту. Директор Карітасу Сергій Триф’як, котрий призначений керуючим справами по даному об’єкту, висловив сподівання, що християнський садочок відчинить свої двері для дітвори вже за два роки.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Коломиї засновано дитячий садочок ім. Блаженного Папи Івана Павла ІІ

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014