Галичина.Інфо

У Львові до Дня міста розіграють «Кубок лева» з міні-футболу

У Львові до Дня міста розіграють «Кубок лева» з міні-футболу З нагоди святкування Дня міста у Львові з 7 по 28 травня відбудеться турнір з любительського міні-футболу «Кубок лева», участь в якому зможуть взяти всі бажаючі непрофесійні команди міста.

Як розповів на прес-конференції 4 травня президент львівської Асоціації любительського міні-футболу Петро Закалюжний, «Кубок лева» розпочнеться 7 травня груповим етапом. Півфінали і фінал турніру мають відбутися 28 травня. Усі ігри проводитимуться на спортивних майданчиках СШ №85 на вул. Симоненка,6 та СШ №34 на вул. Замкненій, 8. Ці майданчики, за словами організаторів, є найбільш придатними для проведення таких змагань, і забезпечені штучним трав’яним покриттям.

Своєю чергою віце-президент Асоціації Максим Савонін наголосив, що участь у турнірі можуть брати лише любительські команди – наразі таких зареєструвалося 23, близько 6 з яких – «дворові». Зокрема, передбачається, що участь у турнірі візьме команда, сформована виключно з громадян Нігерії.

Реєстраційний внесок для команд становить 500 грн – в цю суму входить оплата роботи арбітрів, медичне забезпечення, а також певна частина призового фонду. Загалом призери змагань змагатимуться за медалі і дипломи, а команда-переможець, окрім символічної грошової винагороди, отримає ще й кубок, який, за словами Савоніна, зараз виготовляють.

Також Максим Савонін повідомив, що Асоціація планує запросити на відкриття «Кубка лева» екс-гравця збірної України з футболу Володимира Єзерського та боксера Андрія Котельника, який також любить грати у футбол.

Як наголосили організатори турніру, «Кубок лева» проходитиме за підтримки Львівської міської ради, завдяки чому вдалося суттєво зменшити витрати на його організацію (початковий кошторис, за словами Максима Савоніна, становив близько 20 тис. грн). «Такі заходи дуже сильно сприятимуть популяризації міні-футболу і загалом спорту, оскільки це буде винесено на масовий рівень і буде велика кількість учасників… Коли Асоціація любительського міні-футболу звернулась до нас з пропозицією про співпрацю, то, безумовно, з боку управління сім’ї, молоді та спорту вони знайшли цілковиту підтримку, допомогу по майданчиках, по організації місць, де буде відбуватися турнір», - зазначив також присутній на прес-конференції начальник відділу фізичної культури та спорту Львівської міської ради Віктор Степанюк.

Петро Закалюжний та Максим Савонін також розповіли, що в подальші плани Асоціації входить проведення 21 травня двох «дворових» турнірів з любительського міні-футболу на полях на вул. Тернопільській, 13а та на вул. Творчій, 1. У червні планується також проведення Прем’єр-ліги та Першої ліги з цього виду спорту, усі матчі яких будуть записані на відео і опубліковані в Інтернеті. У вересні-жовтні, за словами керівників Асоціації, у Львові може відбутися і міжнародний турнір з міні-футболу для команд спортсменів з вадами слуху – щодо цього зараз ведуться переговори.

29 квітня у Львові розпочався також перший чемпіонат з міні-футболу серед команд УДЮМКів, присвячений «Євро-2012» в Україні. Ці змагання триватимуть до 14 жовтня і відбуватимуться на спортивних майданчиках міста Львова. Участь у змаганнях беруть діти 1997-1998 років народження команд УДЮМКів Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові до Дня міста розіграють «Кубок лева» з міні-футболу

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014