Галичина.Інфо

ООН назвала причини епідемії холери на Гаїті

ООН назвала причини епідемії холери на Гаїті Комісія незалежних експертів ООН оприлюднила доповідь, в якій визнає, що епідемія холери на Гаїті була викликана південно-азіатським штамом збудника, що, найімовірніше, потрапив у річкову воду з табору непальських миротворців організації в Міребале.

"Наявні докази абсолютно підтверджують висновок про те, що джерелом гаїтянської епідемії холери стало забруднення притоки Артібоніта Мей патогенним штамом нинішнього південно-азіатського типу холерного вібріона в результаті людської діяльності", - говориться в доповіді.

У той же час, експерти підкреслили, що епідемія не була результатом помилки або навмисних дій людини чи групи людей, а виникла внаслідок збігу обставин. Вони пояснили, що звичайне потрапляння вібріона у навколишнє середовище не могло викликати подібний спалах інфекції без супутньої нестачі чистої води, санітарії та медичної допомоги. Свою роль зіграло також те, що у гаїтян відсутній імунітет до холери (випадки цього захворювання не реєструвалися в країні протягом більш як 100 років).

На підставі цих висновків доповідь містить рекомендації піддавати працівників ООН з країн, ендемічних щодо холери, скринінгу на цю інфекцію і профілактичному лікуванню перед виконанням місій за кордоном, а також оснащувати об'єкти організації по всьому світу надійними системами знезараження каналізаційних стоків.

За словами офіційного представника ООН Мартіна Несірки, генеральний секретар організації Пан Гі Мун, який ініціював незалежне розслідування причин епідемії, створить робочу групу з вивчення доповіді та прийняття відповідних заходів. Гаїтянський уряд утримався від коментарів, заявивши, що ще не ознайомився з доповіддю, доставленою емісаром ООН в Гаїті Едмоном Муле 4 травня.

Керівник гаїтянської місії Лікарів без кордонів, що надала допомогу приблизно 130 тисячам хворих Сільвен Гру висловив задоволення розслідуванням причин епідемії та оприлюдненням доповіді експертів.

Епідемія холери, що почалася в Гаїті у середині жовтня 2010 року, дотепер вразила близько 250 тисяч осіб, майже п'ять тисяч з яких померли. Останнім часом рівень захворюваності значно впав, проте у деяких сільських регіонах кількість заражених знову збільшується. На думку американської організації Partners in Health, це може стати початком нової хвилі епідемії в умовах майбутнього сезону дощів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ООН назвала причини епідемії холери на Гаїті

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014