Галичина.Інфо

Третина онлайн-реклами США припала на Фейсбук

Третина онлайн-реклами США припала на Фейсбук Із 1,1 трильйона рекламних повідомлень, які, за даними дослідження comScore, побачили американці в інтернеті протягом першого кварталу 2011 року, 346 мільярдів, або 31%, демонструвались у фейсбуку. Згідно з HubSpot, на Yahoo! припадає 10%, Microsoft – 5%, а Google – лише 2,5%. Жодна з провідних інтернет-компаній не наближається до показника всесвітньої соцмережі.

Домінування Фейсбука (яке, ймовірно, триватиме й надалі) та різке зростання кількості показів реклами наводять на думку, що рекламодавці надалі мають використовувати виключно технологію підрахунку ефективності, відому як CTR - click-through rates. Зростання кількості показів реклами призводить до зменшення показників CTR. Наприклад, у 2010 році середній показник для Фейсбука становив 0,05% - приблизно вдвічі менше, аніж у середньому на ринку. Водночас, як ми пам’ятаємо, клікає на рекламу абсолютна меншість користувачів.

Ціна за клік (cost per click, CPC) для Фейсбука останнім часом зростала – з 27 центів 2009 року до 49 в 2010-му. Таким чином, що масовішою стає аудиторія реклами в Фейсбуку, то більше сумнівів з’являється в рекламодавців щодо її ефективності.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Третина онлайн-реклами США припала на Фейсбук

топ

  Цей день в історії.
  26 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014