Галичина.Інфо

Влада Сирії почала виведення військ з бунтівного міста

Влада Сирії почала виведення військ з бунтівного міста Підрозділи сирійської армії почали залишати місто Дераа, яке стало головним осередком антиурядових протестів у країні. "Армія приступила до поетапного виведення своїх підрозділів з міста після виконання завдань, що стояли перед ними ... Життя в місті починає поступово повертатися в нормальне русло", - повідомляють державні ЗМІ.

Заворушення в розташованому на кордоні з Йорданією місті Дераа почалися в середині березня. Поштовхом для них став арешт групи школярів, які писали на стінах антиурядові гасла. Люди вийшли на вулиці з вимогою звільнити підлітків. Пізніше акції протесту відбулися і в низці інших регіонів країни, зокрема, у містах Латакія, Баніяс, Хомс, Хама і деяких передмістях Дамаска.

Армія і сили безпеки почали операцію в місті Дераа 25 квітня - "у відповідь на заклик населення до армії увійти в місто і забезпечити в ньому безпеку, спокій і стабільність". За минулі десять днів у результаті операції силовиків, за неофіційними даними, загинули близько 50 осіб. Раніше повідомлялося про арешт у Дераа близько 1 тисячі осіб.

Всього в ході зіткнень маніфестантів зі співробітниками правоохоронних органів у Сирії, за даними опозиції, загинули понад 500 осіб. За офіційними даними, загинули близько 150 цивільних і військових осіб.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Влада Сирії почала виведення військ з бунтівного міста

топ

  Цей день в історії.
  11 липня:

  1925 — у Львові засновано Українське національно-демократичне об\'єднання.

  1995 - в Івано-Франківську відбулася міжнародна науково-практична конференція "Галичу - 1100 років".
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014