Галичина.Інфо

У Львові відбудеться фестиваль для дітей з особливими потребами

У Львові відбудеться фестиваль для дітей з особливими потребами У Львові стартує IV фестиваль дітей та молоді з особливими потребами. Фестиваль «Маленький талант великого серця» присвячений Дню Матері. Фестиваль відбудеться 11 травня о 12.00 у міському палаці ім. Г. Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Участь у заході візьмуть творчі колективи дітей з особливими потребами школи-інтернату №104, школи-інтернату №100, школи-садка «Левеня», школи №95, громадської організації «Довіра», ГО УТОС Львова.

«Львів є містом, де велика увага приділяється соціальним проблемам мешканців. І, звичайно, соціальна підтримка людей з особливими потребами, особливо дітей, є одним з найважливіших питань. Міський фестиваль «Маленький талант великого серця» спонукає до обміну творчими ідеями, соціальній активності та сприяє повноцінній соціалізації дітей з особливими потребами», - розповідає начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради Наталя Федорович.

«Ось уже четвертий рік відділ соціальної роботи Шевченківського району Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує фестиваль «Маленький талант великого серця». Для нас, як і для учасників фестивалю, цей захід є дуже важливим, бо він допомагає дітям з особливими потребами вдосконалювати творчі здібності , реалізувати себе та відчувати свою важливість і неповторність», - розповідає керівник відділу Любов Федишин.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться фестиваль для дітей з особливими потребами

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014