Галичина.Інфо

У Трускавець з’їдуться нащадки української шляхти

У Трускавець з’їдуться нащадки української шляхти 14 травня у місті-курорті Трускавці відбудеться зібрання нащадків козацько–шляхетських родів з України, Московії, Білорусії, країн Прибалтики. Запрошена делегація з Польщі.

У програмі зустрічі: доповіді істориків та дослідників, автори будуть презентувати свої книги-дослідження одного з найбільших шляхетських родів Галичини (серед них Михайло Терлецький, монографія „Протопласти роду Драго-Сасів”). У межах зустрічі відбудеться виставка-продаж генеалогічної та історичної літератури,

Будуть представлені дослідження щодо слов’янського походження шляхетського роду та змушеної еміграції до Саксонії під натиском великого переселення народів у період 1 тисячоліття нашої ери, з земель сучасної України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Трускавець з’їдуться нащадки української шляхти

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014