Галичина.Інфо

У пустелі Гобі знайшли останки двох дитинчат динозавра

У пустелі Гобі знайшли останки двох дитинчат динозавра Під час розкопок в монгольській пустелі Гобі археологи знайшли останки двох дитинчат тарбозавра – хижого ящера з групи, спорідненої з тиранозавром. Одному з дитинчат, імовірно, виповнилося два роки, а другому – три (у перерахунку на людський вік це близько семи і восьми років відповідно). Довжина тіла малят складає близько 2,7 метра – у дорослих ящерів цей показник становить близько 12 метрів.

Вивчивши кістки, вчені спрогнозували, який спосіб життя вели юні хижаки. За оцінками авторів дослідження, сили укусу динозаврів не вистачало для розгризання великих кісток, тому, найімовірніше, вони харчувалися невеликими рептиліями. Якщо висновки дослідників вірні, то це означає, що дієта молодих тарбозаврів помітно відрізнялася від дієти дорослих – така ситуація є досить нетиповою у тваринному світі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У пустелі Гобі знайшли останки двох дитинчат динозавра

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014