Галичина.Інфо

У США надійшла у продаж вічна ручка для письма

У США надійшла у продаж вічна ручка для письма В Американському місті Сент-Луїс надійшла у продаж вічна металева ручка для письма. Ручка Inkless Metal Pen (металева ручка без чорнила), гібрид ручки й олівця, зацікавила як звичайних людей, так і фірми, що розробляють і продають нові товари. Нововведення полягає в тому, що стрижень цієї ручки зроблений зі свинцю. Під час контакту з папером від нього відділяються дуже дрібні частинки, що залишаються на поверхні аркуша.

Як повідомляють розробники новинки, Inkless Metal Pen не треба заточувати чи заправляти. Шар металевих частинок, що стираються з наконечника, настільки малий, що ручка прослужить господареві справді довго. Також характерними особливостями нової ручки є відсутність патьоків і можливість писати як на матовому, так і на глянцевому папері.

Однак, ручка має і ряд недоліків: оскільки основними її видатковими компонентами є свинець, виробники не рекомендують давати її дітям, які могли б взяти свинцевий наконечник у рот. Втім, в іншому новинка абсолютно безпечна. Однак питання про екологічність даного канцелярського предмета залишається під питанням.

Довжина Inkless Metal Pen дорівнює 15,86 сантиметра, а товщина - 0,95 сантиметра в діаметрі. Її корпус виконаний з нержавіючої сталі. Вартість в США коливається від 27.95 до 29.95 доларів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США надійшла у продаж вічна ручка для письма

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014