Галичина.Інфо

У США успішно випробували вакцину проти вірусу СНІДу

У США успішно випробували вакцину проти вірусу СНІДу Американські вчені з університету Орегона інституту вакцинної та генної терапії створили експериментальну вакцину, яка вперше дала можливість повністю очистити кров піддослідних мавп від вірусу, що викликає захворювання, подібне до СНІДу.

Творці вакцини вважають, що випробування аналога цієї вакцини за участю людей можуть початися через три роки.

Вчені прищепили створену ними вакцину 24 здоровим макакам-резусам, яких потім заразили вірусом імунодефіциту мавп. Вчені вважають, що саме від нього походить вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), що викликає СНІД.

У результаті дії вакцини у 13 мавп розмноження вірусу було зупинено, так що навіть найчутливіші тести не змогли виявити його в крові. У 12 мавп захисний ефект зберігся через рік після того, як вони були щеплені. "Ми вважаємо, що вакцина дасть можливість тримати вірус під повним контролем або взагалі очиститися від нього", - заявив керівник дослідження, професор Луїс Пікер.

Також вчений зазначив, що наступним кроком стане випробування вакцини на людях. За його оцінками, випробування на людях можна буде почати через три роки.

Основою нової вакцини став широко поширений вид вірусу - цитомегаловірус. За допомогою генної інженерії він був змінений таким чином, що став виробляти так звані Е-клітини пам'яті, які спонукають імунну систему знищувати вірус імунодефіциту. Оскільки цитомегаловірус, потрапивши в організм людини, залишається в ньому назавжди, дія вакцини, як сподіваються вчені, буде постійною.

Нагадаємо, на початку березня американська біотехнологічна компанія Sangamo BioSciencies повідомила про успішні випробування генної терапії ВІЛ-інфекції. Нова методика полягає у зміні генома клітин імунної системи, що є головними мішенями вірусу імунодефіциту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США успішно випробували вакцину проти вірусу СНІДу

топ

  Цей день в історії.
  26 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014