Галичина.Інфо

11-13 червня 2011 року відбудеться молодіжний фестиваль «Зашків – 2011»

11-13 червня 2011 року відбудеться молодіжний фестиваль «Зашків – 2011» 11-13 червня 2011 року відбудеться Молодіжний фестиваль «Зашків – 2011» у селі Зашків Жовківського району Львівської області. Даний захід проходить у рамках святкування Дня молоді та приурочений до 120-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

Фестиваль, який вже став традиційним, проводиться у такому форматі уже шостий рік постіль, має на меті виховання української молоді у дусі національних традицій, духовност...і та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочує до налагодження дружніх відносин між молодіжними лідерами з усіх областей України.

Ініціаторами та засновниками фестивалю були молодіжні громадські організації Львівщини. У різні роки на святі збиралось від трьох до десяти тисяч молоді з України та інших країн. Спеціальними гостями фестивалю були відомі українські гурти та виконавці. Зокрема, Гайдамаки, Плач Єремії та Тарас Чубай, Рутенія та багато інших. У 2011 році попередню згоду вже надали гурти “Кому Вниз” та “Тартак”.

Ведуться перемовини про участь у Святій літургії на фестивальному полі та в урочитій академії з нагоди 120 річниці від Дня народження Євгена Коновальця новообраного Патріарха УГКЦ Святослава Шевчука.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 11-13 червня 2011 року відбудеться молодіжний фестиваль «Зашків – 2011»

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014