Галичина.Інфо

На Прикарпатті вперше в історії УГКЦ відбувся з’їзд екзорцистів

У катехичному центрі Монастиря Св. Апостола Андрія в с. Заріччя Івано-Франківської єпархії відбувся перший в історії УГКЦ міжєпархіальний з’їзд священиків, що здійснюють надзвичайне і делеговане служіння екзорцизму та молитов визволення.

Як повідомили в Департаменті інформації УГКЦ, участь у з’їзді взяли 15 отців з п’яти єпархій, де крім формаційних конференцій на тему «молитви визволення та служіння екзорцизму» кожен з отців поділився своїм досвідом та особливими новими випадками, що трапляються у цьому служінні.

Наізустрічі обговорили наступні питання:

1. Подякувати єпископам за їхнє батьківське Благословення для цієї важливої справи: першого міжєпархіального з’їзду священиків, що здійснюють надзвичайне і делеговане служіння екзорцизму та молитов визволення.

2. Просити місцевих Ієрархів щоби в навчальну програму в семінаріях були включені лекції про молитви визволення та служіння екзорцизму, щоб майбутні священики мале краще розрізнення у цій справі та вчасно могли запропонували адекватну допомогу потребуючим.

3. Просити місцевих Ієрархів благословення для проведення семінару для священиків на тему «Молитви визволення та екзорцизму».

4. Просити місцевих Ієрархів щоб в кожній єпархії Владики призначили принаймні по три отці екзорцисти.

5. Просити місцевих Ієрархів щоби в усіх молитовниках для вірян, що видаються в єпархіях включити молитви за особистий захист та заступництво (наприклад молитва св. Кипріяна та інші).

6. Підготувати требник для екзорцистів.

7. Звернутися до всіх отців екзорцистів з повідомленням щоб отці свій дозвіл на служіння екзорцизму обов’язково отримали (чи поновили) на письмі, декретом від свого Правлячого Архиєрея, а також, якщо отці здійснюють своє служіння в іншій єпархії – відповідно дозвіл місцевого Ієрарха.

8. Молитися одні за одних, споминати у Св. Літургії та щоб кожен отець просив молитовні групи про молитву за Божу поміч у цьому служінні.

9. Створити внутрішній адресар отців, що здійснюють надзвичайне і делеговане служіння для кращої координації та обміну досвідом.

10. Наступну зустріч провести у жовтні цього року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Прикарпатті вперше в історії УГКЦ відбувся з’їзд екзорцистів

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014