Галичина.Інфо

У США відбулася прем'єра стрічки українського режисера - «Три історії Галичини»

У США відбулася прем'єра стрічки українського режисера - «Три історії Галичини» Цими днями в кількох кінотеатрах США, у тому числі і в одному зі столичних кінозалів, проходила презентація документального фільму режисера Ольги Онишко – «Три історії Галичини». У стрічці розповідається про життя на Галичині у часи Другої світової війни. У ній змальовані історії трьох цілком різних людей: української жінки, яка жила у домі провідника УПА Романа Шухевича; єврейської родини, яку протягом кількох років переховувала від німців одна українка; і польського священика.

Детальніше про фільм та його успішну прем’єру у США Ольга Онишко розповіла у студії «Голосу Америки».Покази фільму також відбудуться: 15 травня, о 16:00 у кінотеатрі «Revue Cinema» у Торонто, за адресою 400 Roncesvalles Ave. 4 червня о 19:30, 5 червня 14:00 в Українському музеї у Нью-Йорку за адресою 222 East Sixth Street.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США відбулася прем'єра стрічки українського режисера - «Три історії Галичини»

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014