Галичина.Інфо

У США відбулася прем'єра стрічки українського режисера - «Три історії Галичини»

У США відбулася прем'єра стрічки українського режисера - «Три історії Галичини» Цими днями в кількох кінотеатрах США, у тому числі і в одному зі столичних кінозалів, проходила презентація документального фільму режисера Ольги Онишко – «Три історії Галичини». У стрічці розповідається про життя на Галичині у часи Другої світової війни. У ній змальовані історії трьох цілком різних людей: української жінки, яка жила у домі провідника УПА Романа Шухевича; єврейської родини, яку протягом кількох років переховувала від німців одна українка; і польського священика.

Детальніше про фільм та його успішну прем’єру у США Ольга Онишко розповіла у студії «Голосу Америки».Покази фільму також відбудуться: 15 травня, о 16:00 у кінотеатрі «Revue Cinema» у Торонто, за адресою 400 Roncesvalles Ave. 4 червня о 19:30, 5 червня 14:00 в Українському музеї у Нью-Йорку за адресою 222 East Sixth Street.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США відбулася прем'єра стрічки українського режисера - «Три історії Галичини»

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014