Галичина.Інфо

В Тернополі стартує благодійний фотоконкурс "Щасливе дитинство"

В Тернополі стартує благодійний фотоконкурс "Щасливе дитинство" Інтернет-видання "Галичина.Інфо" та Управління у справах культури Тернопільської міської ради проводять благодійний фотоконкурс "Щасливе дитинство".

На конкурс приймаються фотографії з зображенням щасливих дошкільнят, розмір фотографії - 30x40 см, 300 dpi, без полів, щонайменше 1500 px по довшій стороні. Роботи приймаються до 1 червня (Міжнародного дня захисту дітей) в електронному варіанті за адресою dajan@bigmir.net (в темі листа слід зазначити "Щасливе дитинство"). В листі слід вказати автора фотографії, час зйомки, ім'я моделі, фотоапарат (та оптику), техніку виконання, а також назву фотографії.

Роботи фіналістів буде продано на благодійному аукціоні. Кошти зібрані організаторами будуть направлені для ремонту приміщень та облаштування Дитячого Центру Гармонійного Розвитку "Щасливе дитинство" (м.Тернопіль).

Жюрі: відомий Тернопільський фотохудожник Леонід Тіт (голова жюрі), начальник Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик, дизайнер і фотограф Віра Милян-Монастирська.

На презентації проекту виступлять Тернопільські митці, зокрема найстаріший з діючих гуртів "NAMELESS (UA, Ternopil)", представники літературної студії "87", відомий Тернопільський поет, педагог і кандидат філологічних наук Юрій Завадський.

Інформаційні спонсори та партнери: "Галичина.Інфо", "Погляд", ГО "Ковчег", видавництво "Крок", студія "Ирій", sonceforum.org.ua, mamusi.org.ua.

Куратор проекту - Даян-Ярослав Монастирський.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Тернополі стартує благодійний фотоконкурс "Щасливе дитинство"

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014