Галичина.Інфо

У США схрестили самокат, скейт і велосипед

У США схрестили самокат, скейт і велосипед Американці розробили новий дивовижний апарат під назвою Sbyke - гібрид самоката, скейта та велосипеда (scooter, skateboard, byke). У новинці використане переднє колесо найпоширенішого серед велосипедів класу BMX розміром 20 дюймів і вилка, подібна до велосипедної. Але позаду наїзник виявить лише підніжку і пару 85-міліметрових коліщаток, як у роликової дошки.

Із самокатом у цього гібрида трьох транспортних засобів спільним є високе кермо і можливість розгону за рахунок відштовхування, з велосипедом - велике переднє колесо, а з роликовою дошкою - спосіб повороту. Переднє колесо апарату фіксоване, а управляється він зміщенням центру ваги.

Однак задній механізм повороту не скопійований напряму зі скейта - це оригінальна запатентована система, обладнана пружиною. В результаті на Sbyke можна як виконувати "фігури вищого пілотажу", так і спокійно кататися доріжками в парку.

Sbyke може стояти на місці сам по собі, на відміну від самоката. Алюмінієва рама та кленова дошка укупі з вибраними міцними вузлами покликані надійно витримувати дорослу людину. Сам апарат важить приблизно 6 кілограмів.

Рекомендована роздрібна ціна гібрида становить 249 доларів. Sbyke має надійти в продаж у США вже у серпні 2011 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США схрестили самокат, скейт і велосипед

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014