Галичина.Інфо

В УКУ відбудеться всеукраїнська конференція з нагоди 10-ліття візиту Івана Павла ІІ в Україну

В УКУ відбудеться всеукраїнська конференція з нагоди 10-ліття візиту Івана Павла ІІ в Україну 20-21 травня 2011 р. у Львові в Українському католицькому університеті відбудеться Всеукраїнська студентська конференція «10-ліття пастирського візиту Папи Івана-Павла II в Україну: діалог культур та перспективи релігійного порозуміння». Про це повідомила прес-служба УКУ. Конференцію організовує Гуманітарний факультет Українського католицького університету за підтримки Львівської міської ради.

«Ми прагнемо заохотити студентів гуманітарних напрямів вищих навчальних закладів до наукової роботи та залучити їх до загальноукраїнської дискусії про роль релігії й християнської традиції зокрема, у сучасному суспільному житті, – розповідає декан Гуманітарного факультету УКУ, історик Ігор Скочиляс. – Дослідження духовної спадщини Івана Павла II дозволить молодим науковцям у сучасних категоріях пропагувати засади релігійного консенсусу, толерації й взаємоповаги в українському поліконфесійному суспільстві, а також в експертному середовищі».

Модератором круглого столу на конференції «Роль студентської молоді у побудові громадянського суспільства в Україні та налагодженні співпраці між християнськими конфесіями» стане віце-ректор з питань призначення та місії УКУ Мирослав Маринович.

Також у рамках конференції будуть діяти такі секції: «Християнські конфесії в сучасній Україні: перспективи релігійного порозуміння», «Духовна, інтелектуальна та суспільна спадщина візиту папи Івана Павла II в Україну», «Роль вітчизняних і зарубіжних мас-медіа у висвітленні папського візиту 2001 р».

За підсумками конференції визначать кращі наукові роботи студентів на тему «10-ліття пастирського візиту Папи Івана-Павла II в Україну: діалог культур та перспективи релігійного порозуміння». Ці роботи опублікують у збірнику студентських наукових праць Українського католицького університету «Acta studiosa».

Рекомендовано до перегляду:

» » » В УКУ відбудеться всеукраїнська конференція з нагоди 10-ліття візиту Івана Павла ІІ в Україну

топ

  Цей день в історії.
  18 листопада:

  1847 — народився Володимир Навроцький, Галицький вчений-економіст, статистик i публіцист.

  1859 — народився Кость Левицький, Галицький правознавець, історик, письменник, перекладач, голова Державного секретаріату ЗУНР, засновник і голова Національної Ради у Львові.

  1885 — помер Євген Желехівський, Галицький лексикограф, фольклорист, громадський діяч, творець правопису «желехівки».

  1886 — народилася Софія Альбіновська-Мінкевич, Галицька художниця, майстриня малярства та графіки.

  1935 — розпочався Варшавський процес над групою членів ОУН.

  1969 — помер Степан Ванчицький, Лемківський суспільний діяч, журналіст.

  2005 — Сенат США скасував обмежувальну зовнішньоторгівельну поправку Джексона-Вейніка для України.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014