Галичина.Інфо

Конкурс «МАМ Формат: європейські цінності»

Конкурс «МАМ Формат: європейські цінності» Фундація Нові Медіа за сприяння Мережі Центрів Європейської Інформації організовує загальноукраїнський конкурс з е-журналістики “МАМ Формат: європейські цінності”. Конкурс триватиме від 10 травня до 15 вересня 2011 року, а його ціль - ознайомити молодих людей зі світом засобів масової інформації через відкриття таємниць їх створення, відкрити нові таланти та популяризувати ідеали чесної, професійної, аполітичної журналістики.
Вік учасників 15-25 років, брати участь в Конкурсі може кожна шкільна і студентська редакція, євроклуби, учнівські парламенти, самоврядування, громадські організації, які знаходяться в Україні і в яких діє редакція чи гурток журналістики, а також окремо зареєстрована редколегія у сервісі mammedia.com.ua. За найкращі мультимедійні газети призовий фонд передбачає окрім цінних призів за другі і треті місця – участь переможця у міжнародному медіа-таборі у Варшаві 01-12 жовтня 2011 р. Детальніша інформація про Конкурс знаходиться на сайті проекту, гарячі запитання та бажання участі Ваших редакцій просимо зголошувати на mammedia.ua@gmail.com.
Партнери Конкурсу: Мережа Центрів Європейської Інформації, Львівський Міжнародний Форум Видавців, інтернет-газета «Погляд», видавництво «Крок», газета «Галичина.Інфо», Міжнародний Поетичний Фестиваль Meridian Czernowitz, культурницький часопис «Читомо», Центр Творчості Дітей та Юнацтва Галичини, книгарня “Є” (Львів), молодіжний медіа-проект «П’ятниця» та юрійзавадський.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Конкурс «МАМ Формат: європейські цінності»

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014