Галичина.Інфо

Львівський аеропорт зможе пропускати до 5 млн пасажирів у рік

Львівський аеропорт зможе пропускати до 5 млн пасажирів у рік Ввести ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» у мережу міжнародних авіаперевезень - сьогоднішнє завдання, яке стоїть перед владою міста, області. Про це 27 травня на круглому столі у Львові зазначила начальник управління з питань Євро-2012 Львівської облдержадміністрації Ганна Олексюк.

«Міжнародний аеропорт «Львів» будується повністю за державні кошти. Це прекрасно для Львова. Сьогодні є єдине завдання: ввести львівський аеропорт у мережу авіаперевезень. Тобто ми повинні започаткувати рейси до Америки, Китаю, Африки. Для того, щоб «Міжнародний аеропорт «Львів» (він буде третім в Україні) був у світовій системі авіаперевезень. Зрозуміло, що економіка Львівщини буде мати від цього дивіденди, зокрема туризм, вантажні перевезення. Ми самі розуміємо, коли є комунікація зі всім світом, це дуже добре для економіки всієї області», - зазначила Ганна Олексюк.

Водночас, як зазначив директор Департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний, нині аеропорт «Львів» пропускає 540 тис. людей в рік. «Новий термінал будувався, виходячи з дослідження ринку на 20 років, з планом того, що через 15 років ми будемо мати до 3-5 млн пасажирів на рік. І цей об’єкт ми сьогодні отримаємо», - сказав Олег Засадний.

Нагадаємо, вартість нового терміналу аеропорту «Львів» зросла на 54%.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівський аеропорт зможе пропускати до 5 млн пасажирів у рік

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014