Галичина.Інфо

На Фестивалі Wiz-Art 2011 у Львові продемонстрували 98 фільмів з 26 країн

На Фестивалі Wiz-Art 2011 у Львові продемонстрували 98 фільмів з 26 країн Найкращою ігровою роботою Фестивалю Wiz-Art 2011 визнано 13-хвилинний фільм американки Лорен Волькстейн “Цигаркова Цукерка” 2009 року. Такі підсумки фестивалю, який тривав у Львові 26-29 травня. Всього на Фестивалі було показано 98 фільмів з 26 країн світу.

Не обійшлось також і без майстер-класів та спеціальних презентацій режисерів у форматі Q&A (questions&answers), які провели український відеомитець Даниїл Прима-Самолевський, фінський віджей Томмі Мустаніємі, режисерка Міка Маджі та оператор Армін Дірольф, режисери Мортен Халворсен, Рут Пекстон, Еміль Станґ Лунд, продюсер Девід Лінднер. У конкурсну програму Фестивалю увійшло 42 фільми, з яких 17 ігрових, 13 анімаційних і 12 експериментальних робіт, - повідомили у прес-службі Фестивалю.

На церемонії закриття почесне журі у складі Рут Пекстон (Шотландія), Девіда Лінднера (Німеччина), Ігоря Подольчака (України) оголосило переможців у трьох номінаціях, спеціально відзначили два фільми, а також визначили ГРАН-ПРІ Wiz-Art’у 2011.

Гран-прі Фестивалю отримав 9-хвилинний анімаційний фільм “Маленький Квентін” нідерландських режисерів Альберта ‘T Хоофта і Пако Вінка 2010 року. “Фільм вразив нас світлою і безстрашною нарацією, своїми персонажами і почуттям гумору. В дивному світі ми стали співучасниками злочину і вплутались у історію з неочікуваними викрутасами і небаченим жахом.”

Найкращою анімацією було обрано 8-хвилинний фільм “Бульба-волосся” Александри Брожиної з Польщі 2010 року. “За оригінальну інтерпретацію суспільних стереотипів, гумор та мистецьку досконалість у втіленні задуму.”

Найкращою експериментальною стрічкою стала робота британських режисерів Карні і Соул “Поворот” 2010 року. “Дивно-зворушливий фільм. Ця перлина з Британії поєднує в собі грайливий сюрреалізм з темними тонами, щоб створити кінематографічний досвід, який є дійсно оригінальним, чарівним і дивним. Фільм, що надихає.”

Журі також спеціально відзначило експериментальний фільм українця Максима Афанасьєва “Ave.Avi” (“За творчий пошук у розвитку кіномови та новації образних рішень”), а також ігрову короткометражку “Пропущений” Йохема де Вріеса з Нідерландів (“Чутлива короткометражка з потужною трагічною підводною течією”).

Глядачі ж у свою чергу найвище оцінили фільм “Прощавай Мандіма” швейцарського режисера Робера-Яна Лакомба 2010 року. У фоторозповіді, що ґрунтується на випадку з дитинства режисера, ми дізнаємось про подробиці та спогади з дня від’їзду автора із Заїру.

Всього на Фестиваль прийшло близько 1000 відвідувачів, а майстер-класи послухали близько 200 учасників. Протягом наступного року організатори планують показувати програму найкращого у різних містах України та на партнерських фестивалях за кордоном.

Наступний Wiz-Art відбудеться у травні 2012 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Фестивалі Wiz-Art 2011 у Львові продемонстрували 98 фільмів з 26 країн

топ

  Цей день в історії.
  20 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014