Галичина.Інфо

Ветерани УПА отримають по 300 грн допомоги з бюджету Львівщини

Ветерани УПА отримають по 300 грн допомоги з бюджету Львівщини Одноразову адресну грошову допомогу у розмірі 300 грн отримають ветерани УПА Львівщини цьогоріч з обласного бюджету. Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич погодив Порядок виплати одноразової адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії.

Нагадаємо, що відповідно до рішення сесії Львівської обласної ради від 4 січня 2011 року "Про обласний бюджет Львівської області на 2011 рік" та рішення Львівської обласної ради від 9 березня 2011 року № 58 "Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2011 - 2013 роки" було виділено 1 млн грн для виплати одноразової грошової допомоги ветеранам УПА, зокрема компенсаційних виплат на пільговий проїзд на міжміських внутрішньообласних маршрутах.

На виконання цього рішення у Львівській обласній державній адміністрації розробили Порядок виплати одноразової адресної грошової допомоги. Цим Порядком визначено, що кошти будуть виділені з обласного бюджету місцевим бюджетам у виглядів субвенції. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення здійснять виплати ветеранам шляхом перераховування коштів на їхні особові рахунки в установах уповноважених банків або через державні підприємства поштового зв'язку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Ветерани УПА отримають по 300 грн допомоги з бюджету Львівщини

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014