Галичина.Інфо

Пам’ятник Антоничу у Львові планують встановити наступного року

Пам’ятник Антоничу у Львові планують встановити наступного року Цьогоріч здійснено всі необхідні робочі креслення, угоди та проектно-кошторисна документація на пам’ятник у Львові українському поетові Богдану-Ігорю Антоничу. Кошти на будівництво пам’ятника планують закласти уже в міський бюджет 2012 року.

«Десь з осені будемо знати, скільки коштів нам потрібно закласти на наступний рік у бюджет», - повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

Нагадаємо, пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу встановлять на Святоюрській горі. Після кількох конкурсів журі визначило найкращий проект пам’ятника. Ним виявився проект, де сплелися три світи – світ тварин, рослин та людей.

Автори проекту - скульптор В. Одрехівський, архітектори Д.Белюх, О.Лібич, О.Матушков. Переможців конкурсу визначили на засіданні журі 11 серпня 2010 року.

"Ми віддали перевагу нестандартному проекту. Таких постатей "в плащах" чи "в костюмі" у Львові дуже багато. Бо сам Богдан-Ігор Антонич був зовсім не стандартним, він не вписується ні в плеяду тодішніх майстрів літератури, та навіть для сьогодення він є дуже нестандартним. Тому дуже складно було про нього говорити в такому стандартному образі і в стандартних формах. Тому було прийнято рішення, що якщо вже Антонич є таким, то і пам’ятник має бути подібнім до нього – нестандартним, авангардним. Тим паче, ми плануємо встановити пам’ятник серед парку зі сторони Святоюрської гори, де є простір та зелень", – зазначав раніше заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Пам’ятник Антоничу у Львові планують встановити наступного року

топ

  Цей день в історії.
  25 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014