Галичина.Інфо

Глава УГКЦ: У мене немає власної машини. Постараюся не уподібнюватися українській владі

Глава УГКЦ: У мене немає власної машини. Постараюся не уподібнюватися українській владі Наймолодший серед лідерів українських церков, голова українських греко-католиків, 41-річний Святослав (Шевчук) в інтерв'ю Корреспонденту заявив, що має намір дотримуватися аскетизму.

Архієпископ призначив журналістам зустріч на столичних Липках, але навіть у цьому районі, де, як пише Корреспондент, Bentley аж ніяк не розкіш, а в гаманці середнього перехожого дзвенять мільйони, Святослав примудряється дотримуватися звичного йому аскетизму.

Він зустрів Корреспондент в крихітному кабінеті без вікон, із стін якого дивилися Папа римський Бенедикт XVI, Богородиця і "око" ввімкненого кондиціонера. До приходу журналістів компанію йому складав ноутбук.

"Я збираюся зробити церкву відкритою, більш доступною і зрозумілою. Потрібно звернутися до кожної людини сучасною і зрозумілою їй мовою. Донести вічні істини, той давній скарб київського християнства таким чином, щоб людина прийняла його і жила з ним. Тоді церква виконає свою місію" , - заявив він.

Він також зауважив, що поки не дотримав слова про те, що заведе сторінку на Facebook. "У мене просто немає часу, я до кінця ще не налагодив своє життя в новому статусі, а соціальні мережі забирають багато часу. Використовувати людину, яка писала б замість мене, не хочу. Я хочу бути чесним з тими, хто хоче зі мною спілкуватися", - зазначив Святослав.

"Ми живемо в умовах інформаційного суспільства. Якщо чогось немає в цьому просторі, про нього відразу всі забувають. Ми шукаємо найефективніші способи інформування кожного нашого парафіянина і розробляємо стратегію інформаційної присутності. Якщо Вас цікавить, наскільки збільшилася кількість читачів, які споживають нашу інформацію, то вона зросла. Всього в світі близько 7 млн ​​греко-католиків, з них 5 млн - в Україні", - заявив він, відповідаючи на питання про успішність УГКЦ як великого гуманітарного проекту.

Корреспондент пише, що коли Святослав очолив церкву, то шокував колег з інших церков тим, що носить недорогий годинник і їздить демократичним автомобілем. Видання поцікавилося у глави УГКЦ, чи не збирається він виправити ситуацію.

"Мені не хочеться нічого міняти. Є стара латинська приказка: honores mutant mores - "почесті міняють звички". Я б хотів, щоб у моєму випадку вона не спрацювала. У мене немає власної машини, поки я користуюся автомобілем Блаженнішого Гузара або Патріаршої курії. Постараюся не уподібнюватися українській владі. Подивимося, чи вийде це в мене", - заявив він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ: У мене немає власної машини. Постараюся не уподібнюватися українській владі

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014