Галичина.Інфо

Учені знайшли міні-супутник Землі

Учені знайшли міні-супутник Землі Ірландські вчені виявили, що на відстані 19 мільйонів кілометрів від Землі по її орбіті летить великий небесний об'єкт - астероїд. Як зазначають науковці, його діаметр становить 400 кілометрів. Астероїд, що у каталогах отримав позначення 2010-SO16, став супутником Землі 250 тисяч років тому.

Не виключено, що він утворився близько 4,4 мільйона років тому, коли в результаті катастрофічного зіткнення невідомого небесного тіла з нашою планетою з'явився в тому числі й Місяць.

Також варто зазначити, що згідно з результатами останніх досліджень, такі великі небесні тіла, як Місяць, рідко утворюються в результаті зіткнення планет. Але останні дані, отримані в результаті комп'ютерного моделювання, передає BBC, спростовують цю інформацію. З'ясовується, що приблизно кожна десята планета у Всесвіті з тих, що обертаються навколо зірок, схожих із Сонцем, може мати супутник таких же розмірів, як і Місяць.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Учені знайшли міні-супутник Землі

топ

  Цей день в історії.
  16 жовтня:

  1944 — відновив роботу Львівський університет імені Івана Франка.

  1978 — Іван Павло II став 264-им Папою Римським.

  1987 — у Львові створено культурологічний клуб “Товариство Лева”, завдання якого “плекати українську культуру, висвітлювати маловідомі її сторінки”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014