Галичина.Інфо

ООН визнала доступ до Інтернету одним із невід`ємних прав людини

ООН визнала доступ до Інтернету одним із невід`ємних прав людини Організація Об`єднаних Націй визнала право на доступ до Інтернет одним із невід`ємних прав людини. Про це йдеться в доповіді ООН. Таким чином, відключення конкретних регіонів від усесвітньої мережі з червня 2011 року вважається порушенням прав людини.

Автори повідомлення відзначають, що резолюція ООН була прийнята 3 червня, коли без Інтернету залишилася Сирія, де тривають зіткнення між опозицією і урядовими військами.

Згідно з документом, прийнятим ООН, поширення інформації в мережі має бути максимально вільним, обмежуючись лише тими ситуаціями, коли воно може призвести до порушення чиїхось прав. Як приклад такої ситуації наводяться витоки даних унаслідок кібератак.

Принципи, схожі з позицією ООН, увійшли до нової кіберстратегії США, прийнятої у середині травня 2011 року. У документі, прийнятому Держдепартаментом, зокрема, присутні такі позиції, як забезпечення повсюдного доступу до мережі та співпраця з ресурсами і організаціями, що сприяють висловлюванню громадської думки через Інтернет.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ООН визнала доступ до Інтернету одним із невід`ємних прав людини

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014