Галичина.Інфо

В Європі запустили перший потяг на сонячній енергії

В Європі запустили перший потяг на сонячній енергії У вівторок, 7 червня, в Європі був запущений перший потяг на сонячній енергії, повідомляє Agence France-Presse. За даними агентства, перший рейс екологічно чистий потяг здійснить з Парижа до Амстердама.

Поїзд рухається за наступним принципом, електрика генерується сонячними батареями, розташованими на 3,6-кілометровому тунелі навколо залізничних колій на півночі Бельгії. 16 000 батарей, загальною площею 50 тисяч квадратних метрів, виробляють 3,3 тисячі мегават-годин, що відповідає річному споживанню електрики тисячі домашніх господарств. Вартість проекту склала 15,6 мільйона євро.

Як заявляє керівник компанії Enfinity Стівен де Толенер, виробництво електрики на місці дозволяє заощадити на доставці енергії і уникнути втрат при його транспортуванні. Компанія сподівається в майбутньому побудувати аналогічні проекти в США та інших країнах.

Компанія Enfinity була заснована в Бельгії в 2005 році. Вона займається розробкою і впровадженням проектів з використання поновлюваних джерел енергії - вітряної та сонячної енергії - в Європі, США, Азії і ПАР.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Європі запустили перший потяг на сонячній енергії

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014