Галичина.Інфо

Інтернет-радіо Pandora оцінили перед IPO в $ 1,4 млрд.

Інтернет-радіо Pandora оцінили перед IPO в $ 1,4 млрд. Компанію Pandora Media Inc., керуючу сервісом мобільного інтернет-радіо Pandora, оцінили напередодні первинного розміщення акцій приблизно в 1,4 мільярда доларів. 2 червня Pandora Media оголосила діапазон ціни на свої цінні папери, який складе від 7 до 9 доларів за акцію. Усього компанія має намір реалізувати 13,7 мільйона акцій. Про намір провести IPO Pandora заявила в лютому поточного року.

Засновник Pandora Тім Вестергрен і виконавчий директор компанії Джозеф Кеннеді не будуть продавати належні їм акції сервісу. Після IPO їхні частки залишаться на рівні 2,29% і 2,6% акцій відповідно.

Радіо Pandora працює на основі проекту Musical Genome Project. Спеціальна програма аналізує музичні переваги користувача сервісу, підбираючи йому відповідні композиції для прослуховування, зіставляючи кілька сотень різних музичних "генів".

У першому кварталі 2011 року виручка Pandora збільшилася більш ніж удвічі в порівнянні з попереднім періодом і склала 51 мільйон доларів. Проте чистий збиток компанії також зріс - з 3 до 6,75 мільйона доларів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Інтернет-радіо Pandora оцінили перед IPO в $ 1,4 млрд.

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014