Галичина.Інфо

На сміттєпереробний завод у Львові $70 млн очікують від канадських інвесторів

На сміттєпереробний завод у Львові $70 млн очікують від канадських інвесторів Сьогодні проект сміттєпереробного заводу у Львові на стадії «Р» - є ескізні креслення, є посадка заводу на земельну ділянку, тобто є карта місцевості, на якій вже розташований проект заводу. Його готує одна з найпотужніших в Канаді проектно-інженерних компаній. Проект передбачає комплексну переробку сміття. З органічної частини сміття планується отримувати компост, з неорганічної – синтетичний дизель. Загальна вартість проекту – майже 350 млн. доларів. Про це повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міськради Сергій Кіраль.

«Ми плануємо отримати інвестиції від приватних інвесторів з Канади у розмірі близько 70 млн. канадських доларів. Решту коштів плануємо залучити від міжнародних фінансових організації під гарантії партнерів з Канади. Ми мали зустрічі з представниками муніципалітету Монреалю, де нас переконали, що наша компанія-партнер є дуже серйозною групою компаній, що має хороший імідж серед муніципалітету та фінансових установ країни. Ми побачили підприємства, сміттєзбиральну техніку, полігон, а також ознайомились з проектом львівського сміттєпереробного заводу, який готує одна з найпотужніших в Канаді проектно-інженерних компаній. Вона в майбутньому стане генеральним проектантом та виконавцем робіт з проекту. Сьогодні проект на стадії «Р» - є ескізні креслення, є посадка заводу на земельну ділянку, тобто є карта місцевості, на якій вже розташований проект заводу», - повідомив Сергій Кіраль.

На наступних зустрічах представників міста та канадських партнерів, які заплановано провести в липні, обговорюватимуть фінансові питання.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На сміттєпереробний завод у Львові $70 млн очікують від канадських інвесторів

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014