Галичина.Інфо

У періодичну систему Менделєєва внесли два нові елементи

У періодичну систему Менделєєва внесли два нові елементи У періодичну систему хімічних елементів Менделєєва офіційно включені два нові елементи, повідомляє The Washington Times. "Елементи 114 і 116 були відкриті більш ніж 10 років тому групою вчених з Лівермора і Московії, - зазначила Енн Старк, представник Національної лабораторії ім. Лоуренса Лівермора (LLNL) у Каліфорнії. - Тепер вони включені в періодичну систему". Як пояснює автор статті Одрі Герц, після виявлення нового елемента його існування має бути доведене і підтверджене переконливою документацією, і лише потім його включать до таблиці. Міжнародний союз теоретичної і прикладної хімії включив елементи в таблицю з 1 червня.

Як повідомляється на сайті LLNL, надважкі елементи отримані штучним шляхом під час циклотронних експериментів. Відомо, що обидва вони мають підвищену радіоактивність і в чистому вигляді можуть існувати лише долі секунди, практично миттєво розпадаючись на атоми.

Елементи були попередньо позначені як унунквадій та унунгексій - відповідно до їхніх атомних номерів. За попередніми даними, елементам будуть присвоєні назви флеровіум (114) і московіум (116), але LLNL поки не підтвердила офіційних назв.

Як відомо, властивості хімічних елементів у періодичній таблиці впорядковані згідно із зарядом їх атомного ядра. В останні роки вченими неодноразово робилися спроби оновити періодичний ряд хімічних елементів. Вільними були позиції під номерами 113-118. Однак після більш ретельних досліджень фахівці дійшли висновку, що тільки елементи під номерами 114 і 116 відповідають усім необхідним критеріям для включення в таблицю Менделєєва, інші ж позиції заповнювати поки рано.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У періодичну систему Менделєєва внесли два нові елементи

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014